Manažér kvality

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Juhomoravský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie systému riadenia EIMS v spoločnosti, vystupovanie ako menovaný predstaviteľ vedenia pre systém EIMS
- Zastávanie pozície CCC Coordinator (China Compulsory Certification) v prípade požiadaviek pri danom projekte
- Predkladanie správ vrcholovému manažmentu o dosiahnutí výkonnosti systému manažmentu EIMS a o akejkoľvek potrebe jeho zlepšovania
- Pripravovanie, zavádzanie, koordinovanie, dodržiavanie a zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych a interných predpisov v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, požiarnej ochrany a ochrany životného prostredia u svojich podriadených zamestnancov
- Koordinovanie vytvárania a udržiavania systému riadenia EIMS zamestnávateľa, vedenie dokumentácie spojenej so systémom, sledovanie nových trendov vo zverenej oblasti
- Stanovovanie a optimalizácia procesov riadenia kvality v organizácii
- Koordinovanie manažmentu kvality, normalizácie a skúšobníctva v spoločnosti
- Spracovávanie plánov riadenia kvality v spoločnosti
- Riadenie procesu budovania, udržiavania a rozvoja systému kvality spoločnosti, vyhodnocovanie systémov riadenia kvality
- Aplikovanie nástrojov manažmentu kvality, zodpovednosť za organizovanie a metódy kontroly kvality
- Metodické riadenie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly v organizácii
- Spracovávanie interných metodík, smerníc a noriem kvality a zabezpečovanie ich dodržiavania v organizácii
- Vykonávanie pravidelných kontrol a auditov podľa noriem kvality a spolupracovanie pri získavaní auditov kvality v organizácii
- Riadenie zamestnancov, kontrolovanie a hodnotenie kvality a výsledkov práce podriadených zamastnancov
- Prinášanie know-how z oblasti riadenia kvality, životného prostredia a BOZP, ale aj metód akými sú metódy tímovej práce, metódy riešenia problémov a iné nástroje efektívnej práce
- Reportovanie Plant Managerovi (podľa organizačnej štruktúry)

Vzhľadom na veľký počet reakcií budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je medzinárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Profesionálny profil:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania (orientácia na plastikársky priemysel - plasty)
- Minimálne 5 rokov skúseností v oblasti riadenia kvality (automotive)
- Teoretické znalosti v oblasti manažmentu kvality a schopnosť aplikovať jeho nástroje
- Certifikácia a znalosť noriem uplatňovaných v manažmente kvality (ISO - TS 16949)
- Znalosť a skúsenosti s metódami 8D, FMEA, PPAP, APQP, SPC, VDA (6.3, 6.5), PCDA, TQM a inými
- Absolvované školenia systému kvality
- Znalosť nemeckého a anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Znalosť práce s PC (MS Office, Internet)
- Vodičský preukaz sk. B

Osobnostný profil:
- Motivačné predpoklady
- Zvládanie stresových situácií
- Schopnosť vedenia tímu
- Flexibilita
- Schopnosť počúvať
- Komunikačné schopnosti
- Schopnosť samostatného rozhodovania
- Analytické myslenie

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2930515  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou