Technický riaditeľ

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Poprad
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Celková zodpovednosť za riadenie úseku technickej prípravy výroby
- Riadenie a zabezpečenie nastavenia priestorov, technológií a noriem výkonu práce
- Zodpovednosť za konštrukciu a výrobu prípravkov
- Zastrešovanie údržby - technologickej, strojnej, elektro, budov, pomocné práce,
energetiku, revízie zdvíhacích zariadení
- Zodpovednosť za investície - technologické, budovy
- Riadenie dodávateľov
- Zodpovednosť za technologické centrum a zvárací dozor
- Zaisťovanie projektového riadenia
- Priame riadenie 5 podriadených
- Celkové riadenie približne 140 zamestnancov

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2017 (ostáva ešte 37 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je výrobná spoločnosť v oblasti ťažkého strojárstva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Profesionálny profil:
- Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v odbore strojárstvo
- Minimálne 5-ročné skúsenosti na podobnej pozícii v
ťažkom strojárstve
- Riadenie prípravy novej výroby, technológie bežiacich
projektov, investícii v oblasti nových technológií a stavieb, údržby
- Skúsenosti v oblasti strojárstva: zváranie, obrábanie, ohýbanie, pálenie
- Malosériová výroba, ale veľkého počtu výrobkov
- Skúsenosti zo zahraničnej firmy výhodou
- Predchádzajúce skúsenosti s riadením zamestnancov
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
- PC zručnosti (MS Office, Internet)

Osobnostný profil:
- Nadhľad
- Analyticko syntetické schopnosti
- Schopnosť rýchleho rozhodovania a schopnosť niesť s tým spojené riziko
- Vynikajúce vyjednávacie a prezentačné schopnosti
- Dobré stanovovanie priorít pre svoj tím
- Delegovanie a kontrola
- Výborné organizačné schopnosti
- Flexibilita
- Precíznosť
- Schopnosť riešiť problémy

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Obchodná 24
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Matejčeková
Tel.: 02/ 526 367 56
E-mail: poslať životopis
ID: 2887087   Dátum zverejnenia: 13.2.2017