Obchodný manažér - informačné technológie

Arthur Hunt s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Akvizícia nových zákazníkov
- Spolupráca na návrhu ročných plánov predaja s Obchodným riaditeľom, ostatnými členmi obchodného tímu, produktových tímov
- Účasť na vyjednávaniach s kľúčovými zákazníkmi
- Zabezpečovanie komunikácie s kľúčovými zákazníkmi počas roka
- Overovanie platobných a dodacích podmienok
- Prejednávanie a sledovanie reklamácie u kľúčových zákazníkov
- Vyhodnocovanie a sledovanie plnenia plánu predaja
- Sledovanie a spracovávanie informácií o zákazníkoch
- Navrhovanie, sledovanie a zabezpečovanie akcií na podporu predaja
- Vyhodnocovanie prieskumov trhu a aplikovanie výsledkov priamo v predaji

home - office

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2323213  Dátum zverejnenia: 10.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou