Manažér personálneho úseku

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Dohodou, 3. 000 - 3.500, - EUR hrubá mesačná mzda. Výška mzdy sa však môže meniť v závislosti od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedný za platné zákonné normy a platnú legislatívu, pracovné pokyny a podnikové zásady
Zodpovedný za za implementáciu a presadenie firemnej politiky a nástrojov personálnej oblasti
Zodpovedný za súvisiace predpisy a postupy v centrálnych ako aj samostatných jednotkách spoločnosti
Zodpovedný za tvorbu a administráciu všetkých personálnych a pracovno-právnych dokumentov v súvislosti s nástupom, zmenami a ukončením pracovného pomeru zamestnancov, vrátane elektronického spracovania a údržby kmeňových dát a organizačných štruktúr v SAPe
Tvorba, aktualizácia a archivácia predlôh personálnej dokumentácie
Podpora a poradenstvo v pracovno-právnej oblasti a platných interných smerníc

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať IBA vhodných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Medzinárodná obchodná spoločnosť pôsobiaca v odvetví FMCG a iných produktov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborné vedomosti a zručnosti:
• znalosti systému SAP HR modul
• nemecký jazyk aktívne min. úroveň C1
• z oblasti rozvoja organizácií (štruktúra, kultúra, manažment zmien)

Prehľad z externej dokumentácie:
• znalosti pracovno-právnej legislatívy
• Zákonník práce č. 311/2001 Z. z. v znení neskorších predpisov
• Zákon o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z. z. v znení neskorších predpisov

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1186198  Dátum zverejnenia: 18.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou, 3. 000 - 3.500, - EUR hrubá mesačná mzda. Výška mzdy sa však môže meniť v závislosti od seniority kandidáta.