Barista / barman v kreatívnej kaviarni v srdci Košíc

ARTHEA, s.r.o.

Miesto práce
HalmiCaffe, Hlavná 21, Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava kávových nápojov, ktoré preberú a vykúzlia úsmev na tvári
- príprava drinkov a limonád, ktoré osviežia, zohrejú a uspokoja
- starostlivosť o priestor, náladu a spokojnosť zákazníkov
- vedenie seba a kolegov k pracovnej zodpovednosti a samostatnosti
- reprezentovanie našej vízie, cieľov a smerovania
- tolerovanie uletených šéfov
- občasná stavba kozmickej rakety a kvantového urýchľovača (za príplatok)

POZOR: Hľadáme len ľudí, ktorí sa neboja výziev, chcú na sebe pracovať a každý deň posúvať svoje hranice, a to nie len v káve!

- práca v príjemnom prostredí s unikátnym konceptom
- možnosť sebarealizácie, profesijného a osobnostného rastu
- zamestnanecké zľavy a benefity
- podieľanie sa na rozvoji konceptu, ktorý na Slovensku nemá obdobu

Životopisy s krátkym motivačným listom nám zasielajte na space@halmispace.sk, vybraných uchádzačov pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti s prípravou kávy a nápojov, minimálne 1 rok
- komunikatívne a príjemné vystupovanie
- prozákaznícka orientácia
- zodpovednosť a flexibilita
- zmysel pre organizáciu a poriadok
- záujem rásť, učiť sa nové veci a posúvať sa
- odolnosť voči stresu
- láska ku káve

HalmiCaffe je unikátny multižánrový koncept kaviarne, zdravej reštaurácie a coworkingového kreatívneho centra, založený v Košiciach v roku 2014. Našou víziou je vytvárať podmienky a priestor pre rast ľudí a ich profesijný, osobnostný a kultúrny rozvoj a spájať ich s proaktívnym životným štýlom a chuťou byť príkladom a inšpiráciou pre iných. Sídlime v historickom mestskom paláci Halmiho dvor v srdci Košíc, a práve vďaka nádychu histórie a autentickej atmosfére sme v Košiciach vyhľadávaným miestom pre prácu, zábavu či oddych.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Alžbetina 55
040 01 Košice
ID: 2734986   Dátum zverejnenia: 23.9.2016