Logo ARTEXE, s.r.o.

PPC marketér

ARTEXE, s.r.o.

Miesto práce
Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, 821 07 Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacfaktúra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme niekoho, kto už má solídne skúsenosti v oblasti PPC a je pripravený podieľať sa na serióznych projektoch. Chceme človeka, ktorý spolu s ARTEXE bude pre našich klientov pravou rukou v marketingu a biznise, a kto je odhodlaný dosahovať veľké veci.​

  • Plánovanie a realizácia efektívnych PPC kampaní
  • Neustále hľadanie nových spôsobov, ako zlepšiť výkon kampaní
  • Spolupráca s tímom na dosahovanie cieľov klientov
  • Analýza a optimalizácia kampaní pre maximálnu efektivitu

Pravé benefity pre náš tím idú nad rámec bežných perkov ako džús v chladničke, firemné raňajky a fancy káva. My vám ponúkame niečo, čo skutočne znamená rozdiel v každodennej práci:

  • Prístup k silnému tímu expertov: Staň sa súčasťou skupiny, kde každý má roky skúseností a expertné znalosti. U nás nájdeš mentorov a kolegov, ktorí ťa inšpirujú a posunú tvoje schopnosti na novú úroveň.
  • Sloboda a priestor pre tvoje nápady: Veríme v tvorivú slobodu. U nás získaš priestor a podporu pre realizáciu tvojich vlastných nápadov a riešení, ktoré budú mať skutočný vplyv na našich klientov.
  • Konkurencieschopné finančné hodnotenie: Oceníme tvoju prácu a expertízu tým, že ti ponúkneme finančné ohodnotenie, ktoré zodpovedá tvojim zručnostiam a prínosu pre náš tím.

V ARTEXE ide o viac. Ide o to byť súčasťou niečoho, čo znamená zmenu a inováciu v marketingovom svete. Ak cítiš, že tieto hodnoty rezonujú s tvojou profesionálnou cestou, sme presvedčení, že sa u nás budeš cítiť ako doma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

PPC špecialista MID

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
META Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Tag Manager - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

reklama/marketing

Počet rokov praxe

3

Marketingové laboratórium!
Od roku 2012 skúmame marketingové stratégie, reklamné kampane, grafické dizajny, fotky, videá, zvyšujeme organickú návštevnosť, spravujeme sociálne siete s jediným cieľom. Úspech našich klientov!

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomas Janicko
Tel.: +421 917 17 80 90
E-mail: poslať životopis
ID: 4821856  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac