Pomocný programátor PLC

ART-Ex s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
2.5.2024
1 500 EUR/mesiac13. plat, Flexibilná pracovná doba, Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie PLC automatov a automatizačných systémov.

Modifikácia častí riadenia podľa požiadaviek zákazníka.

Nastavovanie snímačov, meracích kariet, prevodníkov a regulátorov riadenia (PI, PID).

Diagnostikovanie porúch a identifikácia problémov s návrhom účinných opatrení smerujúcich k zamedzeniu ich opakovania sa.

Auto pre firemné účely

Zahraničné pracovné cesty

Flexibilná pracovná doba

13. plat

Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie.

Pracovný odev

Možnosť profesijného rastu

Doplnkové školenia, certifikáty

Firemné akcie

Ak ťa zaujala daná pozícia pošli svoje CV na dole uvedenú mailovú adresu a my sa ti ozveme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2024 (ostáva ešte 84 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie, priemyselná automatizácia, mechatronika.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Programovanie PLC - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý
3D Modelovanie - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax výhodou v (PLC konfigurácie / programovania) ale nie podmienkou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Praktické myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci, precíznosť, chuť pracovať, komunikatívnosť, pamäť, pozornosť, praktické myslenie, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti), technický talent, technická gramotnosť, komunikácia v cudzom jazyku.​

Výhodou: čítanie výkresovej dokumentácie.

Spoločnosť ART-EX s.r.o. / START AUTOMATION spol. s r.o. je súkromná spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu v oblasti priemyselnej automatizácie od roku 1991. Za toto obdobie si spoločnosť vybudovala pevné miesto a široké know-how v oblasti plynárenstva, obzvlášť v oblasti uskladňovania zemného plynu. Svojimi aktivitami vykrýva bohaté spektrum činností v oblasti priemyselnej automatizácie a postupne rozšírila svoje aktivity na iné oblasti priemyselnej automatizácie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Šteffeková
Tel.: +421918816765
E-mail: poslať životopis
ID: 4817191  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac