Majster/asistent stavbyvedúceho

ARROW, s.r.o.

Miesto práce
133, 951 53 Klasov, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Majster, asistent stavbyvedúceho
zabezpečenie realizácie stavby v súlade s projektovou dokumentáciou,
zabezpečovanie uplatnenie aktuálnych technických noriem,dodržiavania technologických postupov prác a kontrola kvality práce,
zabezpečenie predpísaných kontrolných skúšok betónov, zeminy atď.,
vedenie činnosti podriadených zamestnacov a určenie opatrení pre splnenie pracovných úloh ,
zabezpečenie osobných ochranných prostriedkov a kontrola ich používania,
kontrola výrobnej činnosti podriadených zamestnancov na stavbe, bezprostredné odstraňovanie prekážok,
kontrola dodávky stavebných materiálov, ich úplnosti, kvality, v prípade zistenia nedostatkov spracovanie podkladov pre zahájenie reklamačného konania,
podieľanie sa na hospodárskom výsledku stavby a hľadanie prostriedkov pre znižovanie nákladov stavby,
spolupráca s inými útvarmi, spracovanie podkladov potrebných pre výkon vlastnej činnosti,
evidencia zverených hospodárskych prostriedkov a ich údržba v dobrom technickom stave,
aktívna spolupráca na príprave mesačného operatívneho plánu majstra,
evidencia certifikátov o kvalite dodaných materiálov až do preberacieho a odovzdávajúceho konania,
kontrola a podpisovanie prvotných dokladov na zverenom úseku stavby,
vykonávanie všetkých organizačných a technických opatrení súvisiacich s realizáciou stavby,
hodnotenie výstupov predchádzajúcej činnosti z hľadiska ich odbornej úrovne a využiteľnosti,
vykonávanie kontrolnej činnosti, vybavovanie sťažností, navrhovanie opatrení po odúhlasení vedúcim strediska,
kontrola spôsobilosti podriadených zamestnancov k dennému výkonu práce, kontrola dodržiavania pracovnej doby a navrhovanie opatrení pri porušení pracovnej disciplíny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
orientácia v stavebných výkresoch a dokumentáciach,
znalosť základných stavebných technológií, technológie murárskych prác, technológie montovaných stavieb, technológie betónovania,
znalosť stavebných materiálov a ich vlastností,
znalosť pravidiel a postupov stavebného riadenia a ďalších správnych procedúr,
oboznámenie sa s kolektívnou zmluvou a ďalšími organizačnými normami spoločnosti,

• Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
• Dobré organizačné schopnosti
• Schopnosť pracovať a riešiť problémy samostatne
• Schopnosť rýchlo sa zorientovať a navrhovať riešenia
• Komunikatívnosť
• Schopnosť pracovať pod stresom
• Flexibilita
• Tímový hráč

Zaoberáme sa stavebnou činnosťou,
budovaním inžinierskych sietí. Hlavnou náplňou sú výstavba vodovodov a
kanalizácií vrátane prípojok na kľuč.
Ďalej sa naša spoločnosť zaoberá stavebnou činnosťou:Rekonštrukcie a výstavba objektov,realizácia epoxidových a polyuretánových povrchov...

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2763347  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou