Práca na dohodu - umývanie podvozkov autobusov

ARRIVA Trnava, a.s.

Miesto práce
ARRIVA Trnava, a.s., Nitrianska 5, Trnava, Senica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* umývanie podvozku autobusu

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoju žiadosť na našu adresu, príp. mailom. Do predmetu uveďte názov pozície. Vami poskytované osobné údaje bude spoločnosť ARRIVA Trnava, a.s., Nitrianska 5, 917 02 Trnava, spracúvať v rozsahu vykonávania výberového konania v súlade s § 15 zákona č. 122/2013 Z. z. O ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

* manuálna zručnosť

Vykonávame dopravnú činnosť v oblasti autobusovej dopravy. Ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Sme členom skupiny ARRIVA & DB Company. Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránkach www.arriva.co.uk; www.arriva.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Nitrianska 5
917 02 Trnava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3104630   Dátum zverejnenia: 16.6.2017