Technik BOZP, PO a ŽP

ARRIVA Slovakia a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinovať, zavádzať a kontrolovať udržiavanie systému manažérstva BOZP podľa požiadaviek normy STN OHSAS 18001 a EN ISO 14001 v spoločnosti ARRIVA Slovakia a.s. a Arriva Service s.r.o.
- operatívne riadiť IMS pre oblasť BOZP, OPP a oblasť SEM
- vypracovávať a riadiť dokumentáciu a záznamy pre plnenie požiadaviek normy STN OHSAS 18001, EN ISO 14001, požiadaviek ARRIVA Slovakia a.s. a Arriva Service s.r.o. a relevantných PIP (vypracovanie, pripomienkovanie, revízie a aktualizáciu dokumentácie SEM, BOZP, ako sú povinné dokumentované postupy, smernice a dokumenty, vzory záznamov)
- vypracovávať a Manažérovi BOZP a ŽP a manažmentu predkladať podklady k správe o výkonnosti systému manažérstva BOZP, SEM
- identifikovať nebezpečenstvá, posudzovať ich riziká a určovať príslušné riadiace činnosti BOZP a určovať riziká a príležitosti súvisiace s environmentálnymi aspektmi, záväznými požiadavkami a ďalšími rizikami vyplývajúcich z SEM
- spracovávať a aktualizovať register právnych a iných požiadaviek pre oblasť BOZP, OPP, SEM a hodnotiť dodržiavanie PIP v celej spoločnosti ARRIVA Slovakia a.s. a Arriva Service s.r.o.
- vykonávať povinnú externú komunikáciu s riadiacimi, kontrolnými a inšpekčnými orgánmi miestnej a štátnej správy
- školiť zamestnancov spoločnosti v spravovaných agendách

- zľavnené cestovné
- možnosť profesionálneho rastu
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie (3 pilier)
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený e-mail Váš životopis so súhlasom na spracovanie Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

platné osvedčenie Autorizovaný bezpečnostný technik a Požiarny technik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť právnych noriem a predpisov a interných smerníc súvisiacich s vykonávanou funkciou a schopnosť ich zavádzania a dodržovania v praxi trestná bezúhonnosť
- organizačné schopnosti, vedieť uplatniť procesný a systémový prístup pre riešení úloh a cieľov
- schopnosť vedenia ľudí, schopnosť zastávať úlohu formálnej aj neformálnej autority
- schopnosť tímovej spolupráce, uplatňovanej v procese riadenia spoločnosti
- samostatnosť, predvídavosť, tvorivosť
- lojalita k spoločnosti
- psychicky vyrovnaná a odolná osobnosť voči zaťaženiu

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.

ARRIVA je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva 35 500 ľudí a prepraví približne 1,5 miliardy cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie. ARRIVA hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. ARRIVA pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Kontakt
Kontaktná osoba: Jana Süttöová
Tel.: +421 915 308 308
E-mail: poslať životopis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3060468  Dátum zverejnenia: 6.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou