Vodič/vodička autobusu - nástupný bonus 5000€

ARRIVA Nové Zámky, a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
6,02 EUR/hod.základná hodinová mzda + prémie, príplatky vyplácané v zmysle platnej kolektívnej zmluvy (priemerná mesačná mzda je 1600,- €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre prevádzky Nové Zámky, Štúrovo, Šaľa, Komárno, Levice hľadáme vodičov autobusu s náplňou práce:
- preprava cestujúcich v pravidelnej prímestskej autobusovej doprave,
- predaj cestovných lístkov

- trvalý pracovný pomer v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- regeneračné kúpeľné pobyty
- finančné odmeny pri pracovných a životných jubileách
- príspevok zamestnávateľa na dôchodkové doplnkové sporenie (III. pilier)
- zľavnené cestovné aj pre rodinných príslušníkov
- Multisport karta

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis emailom. Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

POŽIADAVKY na uchádzača:
spoľahlivosť a zodpovednosť
zdravotná a psychická spôsobilosť
príjemné vystupovanie
vodičský preukaz skupiny D, + KKV
trestná bezúhonnosť

Uchádzačom, ktorí sú držiteľom vodičského oprávnenia skupiny B, C, pomôžeme získať aj financovať vodičské oprávnenie skupiny D prostredníctvom vlastnej autoškoly.

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.
ARRIVA je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva 35 500 ľudí a prepraví približne 1,5 miliardy cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie. ARRIVA hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. ARRIVA pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránkach:
www.arriva.co.uk
www.arriva.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4679943  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,02 EUR/hod.