Získajte prácu vodiča autobusu a VP sk. D na splátky

ARRIVA NITRA a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava cestujúcich v pravidelnej a nepravidelnej autobusovej doprave
- udržiavanie čistoty v autobuse

- splátkový kalendár na vodičský preukaz skupiny D a kvalifikačnú kartu vodiča
- práca vo veľkej stabilnej firme
- zodpovedajúce mzdové podmienky
- zľavnené cestovné pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- finančné odmeny pri životných a pracovných výročiach
- príspevok na dôchodkové pripoistenie

Informácie o výberovom konaní

Budeme od vás potrebovať:

- životopis
- pracovný posudok od posledného zamestnávateľa
- výpis z karty vodiča (dopravný inšpektorát na žiadosť)

Ako to bude prebiehať?

1. absolvovanie lekárskej prehliadky u obvodného lekára - získanie potvrdenia o spôsobilosti na prácu vodiča autobusu
2. absolvovanie psychotestov u dopravného psychológa
3. nástup záujemcu o prácu vodiča do autoškoly (D&T TRUCK Nitra - NR/ AHM Paluška - ZM) na požadovaný druh kurzu (vodičský preukaz sk. D, Kvalifikačná karta vodiča)
4. uznanie dlhu záujemcu voči spoločnosti ARRIVA NITRA a.s.
5. úspešné absolvovanie skúšok v autoškole
6. uzavretie pracovnej zmluvy
7. uzavretie dohody o zrážkach zo mzdy (na 2 roky)
8. za predpokladu nezotrvania v našej spoločnosti/neúspechu na skúškach – splatnosť dlhu

Ste evidovaný na úrade práce? Využite REPAS - možnosť uhradenia nákladov na rekvalifikáciu Úradom práce - informujte sa na úrade práce.

Žiadosti so životopisom a s vyjadrením, že dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 136/2014 Z.z. zasielajte na adresu:
ARRIVA NITRA a.s,
personálne oddelenie,
Štúrova 72, 949 44 Nitra
alebo e-mailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C, D

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz skupiny B/C/D
Vek min. 24 rokov
Kvalifikačná karta vodiča
Platné psychologické vyšetrenie
Absolvovanie vstupne lekárskej prehliadky u zmluvného lekára spoločnosti
Trestná bezúhonnosť
Slušné vystupovanie voči cestujúcim

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.
Arriva je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva približne 34 600 ľudí a zabezpečuje približne 1,5 miliardy prepravených cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie Arriva hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. Arriva pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.sk
www.arriva.co.uk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 621698  Dátum zverejnenia: 23.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy