Personalista

ARRIVA NITRA a.s.

Miesto práce
Štúrova 72, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a spracovanie personálnej agendy - vyhotovenie pracovných zmlúv, dohôd,
dodatkov
- skončenie pracovného pomeru alebo dohody, vyhotovenie výstupných dokladov
- aktualizácia platnosti dokladov, lekárske prehliadky, psychologické vyšetrenia
- práca s elektronickými službami sociálnej a zdravotnej poisťovne, komunikácia s
poisťovňami
- vedenie personálnych spisov,
- aktívne vyhľadávanie
- inzercia

- zaujímavá a rôznorodá práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- zamestnanecké výhody na dopravu
- doplnkové dôchodkové poistenie ( 3. pilier)

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru zasielajte na našu e-mailovú adresu. Do mailu vložte dodatok:
"Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 482/2002 Z.z. tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov."
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- dobrá znalosť Zákonníka práce - prax v personalistike
min. 2 roky
- aktívny vodič výhodou
- znalosť práce s programom Helios Orange je výhodou

Spoločnosť ARRIVA NITRA, a.s., je členom medzinárodnej skupiny ARRIVA (55 000 zamestnancov), ktorá je súčasťou koncernu DEUTSCHE BAHN (300 000 zamestnancov).

Skupina ARRIVA je lídrom v poskytovaní služieb osobnej autobusovej a železničnej dopravy, ročne prepraví viac ako 1,5 miliardy cestujúcich.

Hodnotami skupiny ARRIVA sú:
1. Ľudia sú na prvom mieste
2. Vynikajúci zákaznícky servis
3. Dôverujeme si a vzájomne sa rešpektujeme
4. Rastúci a udržateľný biznis
5. Úspešnosť vo výsledkoch

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Štúrova 72
949 44 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Vilma Gálová
Tel.: 0911996612
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732530   Dátum zverejnenia: 22.9.2016