Predavačka

Arriba, s.r.o.

Miesto práce
Šustekova 14, Petržalka
Termín nástupu
ihned, dohodou
850 - 950 EUR/mesiacPríplatok za sobotu. Mesačná prémia za každý odpracovaný deň 5Eur(mesiac cca. 100Eur). Odmeny pri osobných sviatkoch, ročná prémia, zľava na zákusky, stravné v hotovosti na účet.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj zákuskov a tort, prijímanie objednávok, vybavenie objednávok,príjimanie zákuskov, napĺňanie vitríny, udržiavanie predajni v čistote. Upratovanie si predajni 20m2. Denne obslúzite 30-60zakazníkov.
Pracuje sa 5 dňový týždeň Utorok až sobota. Utorok 11:30-18:15, Streda až Piatok 9.30-18.15, Sobota 9.30-16.15. Miesto výkonu práce Šustekova 14.-Predajňa zákuskov cukrárska výroba Arriba
Schopnosť sa čo najskôr naučiť 2miestne kódy 40produktov.
Skúsenosti s prácou so zákazníkmi a kasou (vklad, závierka) výhodou.
Samostatnosť, zodpovednosť, komunikácia so zákazníkmi aj kolegyňami.
Predaj zákuskov so sebou, vydávanie objednávok a príjímanie základných objenávok, ktoré sú na našej internetovej stránke-www.cukrarenarriba.sk

Príplatok za sobotu. Mesačná prémia- po zaučení(sama na predajni) za každý odpracovaný deň 5Eur(mesiac cca. 100Eur). Odmeny pri osobných sviatkoch, ročná prémia, zľava na zákusky, stravné v hotovosti na účet.

Informácie o výberovom konaní

Samostatná práca. Zaučenie v kolektíve (vo výrobni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo,kaderníctvo,zdravotníctvo alebo hygienické minimum (do 3mesiacoch od prijatia).

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

predavačka,pokladníčka

Počet rokov praxe

1

zdravotný preukaz
Láska k sladkému, tortám a zákuskom. Pozitívne myslenie. Práca s ľuďmi.
Energická a angažovaná osobnosť.
Profesionálne vystupovanie.
Vedieť pracovať aj keď je veľa zákazníkov.
Ak vieš predávať torty a zákusky s radosťou - ihneď nám pošlite svoj životopis alebo nám zatelefonujte na 0904238349.

Cukráreň Arriba je cukrárska výrobňa s predajňou, pečieme od roku 2011 nové druhy tort, koláčov, zákuskov.Neustále vymýšlame nové chute, nové recepty. Používame výlučne kvalitné suroviny, džemy, čokolády, pravú vanilku, mandľový marcipán atď. Venujeme sa viac zákuskom do vitríny a tortám bez zdobenia, ale robíme aj na želanie, svadobné torty, detské torty. Máme dve predajne v Bratislave. www.cukrarenarriba.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2267384  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac