Generálny manažér resortu

ARPROG, akciová spoločnosť Poprad

Miesto práce
Levočská Dolina 3406/61, okres Levoča
Termín nástupu
Dohodu
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie resortu, zabezpečovanie rozsahu a kvality služieb,
- pravidelná kontrola stavu prevádzky,
- zodpovednosť za pripravenosť resortu na poskytovanie služieb,
- zodpovednosť za prípravu a plnenie obchodného plánu, investičného a finančného plánu resortu,
- zodpovednosť za zabezpečenie dostatočného množstva kvalifikovaných zamestnancov,
- dohľad nad prevádzkou resortu, kontrola denných hlásení a mesačných výkazov hospodárenia,
- dohľad nad spokojnosťou hostí, nad dodržiavaním kvality poskytovaných služieb,
- spolupráca na vytváraní obchodných stratégií a ich uvedenie do praxe,
- zastupovanie resortu navonok,
- riadenie a usmerňovanie podriadených zamestnancov.

- Práca v novovybudovanom resorte v Levočskej Doline s moderným a funkčným vybavením,
- práca v malebnom prostredí prírody,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- možnosť odborného a osobnostného rastu,
- otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšovanie, prípadne riešenie vzniknutých situácií,
- možnosť ubytovania,
- viac na osobnom pohovore.

V Levočskej Doline prevádzkujeme celoročne novovybudovaný a stále sa rozvíjajúci resort, ktorého dobré meno chceme stavať na kvalitných službách poskytovaných personálom, ktorý má chuť pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť. Ponúkame prácu v nedávno vybudovaných priestoroch v malebnom prostredí prírody, mzdové ohodnotenie zodpovedajúce prínosu pre náš resort, množstvo benefitov zameraných na stabilizáciu, rozšírenie vzdelania a obzorov v oblasti cestovného ruchu.
Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 052/431 81 40.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ovládanie rezervačného, ubytovacieho a reštauračného hotelového informačného systému, analyzovanie a riešenie problémov, finančná a ekonomická gramotnosť, rozhodovanie, samostatnosť, komunikačné zručnosti, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, vedenie ľudí, motivovanie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, pružnosť v myslení, tímová práca, tvorivosť, vyjednávanie, odborné vedomosti v oblasti cestovného ruchu a manažmente.

Spoločnosť ARPROG, akciová spoločnosť Poprad realizuje inžinierske stavby, pozemné stavby, cestné komunikácie s používaním a zlepšovaním zavedených manažérskych systémov.

V Levočskej Doline prevádzkujeme celoročne stále sa rozvíjajúci rezort, ktorého dobré meno chceme stavať na kvalitných službách poskytovaných personálom, ktorý má chuť pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť. Ponúkame prácu v v malebnom prírodnom prostredí, mzdové ohodnotenie zodpovedajúce prínosu pre náš rezort, množstvo benefitov zameraných na stabilizáciu, rozšírenie vzdelania a obzorov v oblasti cestovného ruchu. Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu [email protected].

Bližšie informácii o našej spoločnosti môžete získať prostredníctvom našej webovej stránky www.arprog.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2777889  Dátum zverejnenia: 21.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou