Prevádzkar/ka

ARPROG, akciová spoločnosť Poprad

Miesto práce
Levočská Dolina 3406/61, okres Levoča
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 850,-- + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Bezproblémový chod zverenej prevádzky v súlade s právnymi predpismi s ohľadom na kvalitu poskytovaných služieb, efektívnosť a ziskovosť,
- aktívne vyhľadávanie klientov, udržanie získaných klientov,
- objednávanie tovaru na základe vyhodnotených cenových ponúk od dodávateľov,
- príjem a výdaj tovaru zo skladu,
- spracovanie dokladov v na to určenom programe HTSys /skladové hospodárstvo/,
- vypracovanie podkladov pre pripravované akcie a podujatie,
- aktívna spolupráca pri personálnom obsadení prevádzky, hodnotenie a motivovanie zamestnancov,
- včasné odovzdávanie spracovaných daňových, účtovných dokladov, dokladov pre personálne ,mzdové oddelenie, právne oddelenie, oddelenie kvality,
- vykonávanie inventúry - vyhodnocovanie výsledkov z inventúry,
- preberanie tržieb,
- navrhovanie zlepšení v organizácii práce prevádzky.

- Práca v novovybudovanom stredisku,
- práca v zohratom kolektíve,
- práca v malebnom prostredí prírody,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšovanie, prípadne riešenie vzniknutých situácii,
- možnosť ubytovania,
- skipassy a pod.

V Levočskej Doline prevádzkujeme celoročne novovybudovaný a stále sa rozvíjajúci resort, ktorého dobré meno chceme stavať na kvalitných službách poskytovaných personálom, ktorý má chuť pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť. Ponúkame prácu v novovybudovaných priestoroch v malebnom prínosom prostredí, mzdové ohodnotenie zodpovedajúce prínosu pre náš resort, množstvo benefitov zameraných na stabilizáciu, rozšírenie vzdelania a obzorov v oblasti cestovného ruchu.

Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 052/431 81 40.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Personalistika - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Vedenie ľudí, komunikácia (jednanie s ľuďmi), analyzovanie a riešenie problémov, tvorivosť (kreativita), iniciatívnosť, precíznosť, plánovanie a organizovanie práce, tímová práca

Spoločnosť ARPROG, akciová spoločnosť Poprad realizuje inžinierske stavby, pozemné stavby, cestné komunikácie s používaním a zlepšovaním zavedených manažérskych systémov.

V Levočskej Doline prevádzkujeme celoročne stále sa rozvíjajúci rezort, ktorého dobré meno chceme stavať na kvalitných službách poskytovaných personálom, ktorý má chuť pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť. Ponúkame prácu v v malebnom prírodnom prostredí, mzdové ohodnotenie zodpovedajúce prínosu pre náš rezort, množstvo benefitov zameraných na stabilizáciu, rozšírenie vzdelania a obzorov v oblasti cestovného ruchu. Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu [email protected].

Bližšie informácii o našej spoločnosti môžete získať prostredníctvom našej webovej stránky www.arprog.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2619265  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850,-- + prémie