Zástupca vedúceho - Aktívna práca na prevádzke Fruitisimo Aupark, 800-920 eur

ARNB SK, s.r.o.

Miesto práce
Kutuzovova 3, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800-920

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov vždy s úsmevom
- príprava drinkov z čerstvého ovocia
- zodpovednosť za celkový chod prevádzky
- plánovanie zmien (kontrola nákladov na mzdy)
- kontrola spotreby materiálu (objednávky, kontrola expirácie materiálu- likvidácie)
- nábor nových zamestnancov
- tréning a rozvoj zamestnancov (brigádnikov)
- administratíva spojená s chodom prevádzky (kontrola dodacích listov, evidencia zmlúv brigádnikov)

- zamestnanecká karta (50% zľava na náš sortiment)
- flexibilná pracovná doba
- stravné lístky
- práca v mladom usmievavom kolektíve
- možnosť kariérneho rastu
- záruka tréningového programu
- bonusová zložka platu od 60- 160 eur
- firemné súťaže s finančým ohodnotením
- provízia z predaja doplnkového tovaru

Záujemcov prosím aby spolu so životopisom posielali aj fotografie.
Na túto prácu sa vyžaduje zdravotná spôsobilosť (potravinársky preukaz)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme usievavú, energickú osobu, ktorá miluje svoju prácu a zodpovedá naším požiadavkám.

Fruitisimo je najovocnejší bar v tvojom okolí. Nájdeš ho na viac ako 70 miestach v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a čoskoro aj v Nemecku. Cez svoj taliansky názov, ktorým demonštruje svoju vášeň pre ovocie, je Fruitisimo česká firma. Značku Fruitisimo najlepšie vystihuje slogan LIVE WHAT YOU LOVE, teda zdravý aktívny životny štýl, zábava, úsmev a vášeň pre to, čo Fruitisimo robí. Aj v tom vidí Fruitisimo svoju prednosť: „Čo je náš tajný recept? Nie sú to rýchlejšie mixéry ani výkonnejšie odšťavovače. Je to o ľuďoch. Milujeme, čo robíme, a to spoznáte pri každej návšteve.“

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2989028  Dátum zverejnenia: 7.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-920