Finančný špecialista

Arlet Job s.r.o.

301, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Levice, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + provizie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o aktívnu databázu klientov.Analyza potrieb klientov. Dlhodoba starostlivosť o klientov.

Profesionalný karierny rast.Provizie 2x za mesiac.Podpora pre nových spolupracovníkov ( fixný príjem,bezplatne školenia,koučing.). Nadštandardné odmeňovanie,bonusy,firemné luxusné dovolenky,zariadenie kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

samostatnosť,cielavedomosť
výborné komunikačné schopnosti
férový prístup ku klientom aj ku kolegom

Spoločnosť Finanzpartner,a.s. vstúpila na slovenský trh finančného sprostredkovania v roku 2008 a pôsobí na celom Slovensku.Poskytuje finančné služby a realitné sprostredkovanie.Zastrešuje developerské projekty.Základným motívom pre jej založenie bol zámer poskytnúť skúseným,ale i novým perspektívnym finančným konzultantom priestor na rozvíjanie svojich aktivít vo férovej,stabilnej,silnej a inovatívnej spoločnosti.Vdaka výborným vzťahom medzi centrálou spoločnosti a riaditelstvami po celom Slovensku dosahujeme nadštandardnú spokojnosť spolupracovníkov aj klientov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3053108  Dátum zverejnenia: 10.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + provizie