Hľadáme knihára pre tlačiarenskú spoločnosť!

Arisan, s.r.o.

Miesto práce
Squarebizz Bory, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiac+ preplácanie nadčasov, ďalšie príplatky a možnosť výkonnostných bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s knihárskymi prácami? Nebojíš sa manuálnej práce? Tak sa nám neváhaj ozvať! Dostupné máme až tri pracovné pozície.

Pre nášho klienta tlačiarenskú spoločnosť hľadáme šikovného a oddaného jednotlivca na pracovnú pozíciu KNIHÁR - v1; ktorý sa chce pripojiť k tímu vášnivých profesionálov v tlačiarskom priemysle. Ak hľadáte príležitosť rásť v rámci dynamického prostredia a prispievať k vytváraniu vynikajúcich tlačených produktov, ste na správnom mieste.

Pracovná pozícia Knihár – V1 tá zahŕňa viacero činností:
• výroba spinkovej väzby V1 na brožúry z pofalcovaných zložiek
• iné knihárske práce v tlačiarenskej výrobe
• manuálna práca

Čo Vám ponúkame:

• Príležitosť rásť: Vytvárame prostredie, kde máte príležitosť neustále sa vzdelávať a rozvíjať svoje schopnosti.

• Inovatívne prostredie: Naša tlačiareň sa neustále posúva vpred s najnovšími tlačiarenskými technológiami. Prispievajte k inováciám v tlači a spracovaní.

• Tímová atmosféra: Spolupráca a podpora sú základom našej kultúry. Vytvárame tímovú atmosféru, kde každý zamestnanec cíti svoju dôležitosť.

• Príspevok na stravovanie.
• Mimoriadne odmeny podľa výkonu.
• Preplatenie nadčasových hodín.
• Nárok na dovolenku, lekárske prehliadky a priznané sviatky.
• Individuálny prístup k zamestnancom.

• Dvojzmenná prevádzka v rozpätí od 6:30 do 14:30, 14:00-22:00
• Lokalita pracoviska: Hala G, areál Squarebizz, Devínska Nová Ves.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

rezač, falcovač, knihár V1

Počet rokov praxe

1

Hľadáme kandidáta so znalosťou obsluhy linky na výrobu spinkovej väzby z pofalcovaných zložiek na striešku ideálne značky Heidelberg ST-100 alebo Muller Martini a znalosťou technologických postupov v rámci knihárskeho spracovania

Arisan je účtovno-poradenská spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou v Bratislave, Trnave, Trenčíne, Prahe, Plzni, Jihlave.

Našou hlavnou činnosťou je účtovné a daňové poradenstvo, finančná optimalizácia a ekonomicko-obchodné poradenstvo so zameraním na rozvoj podnikania.

Pôsobíme na trhu už 20 rokov a naším hlavným poslaním je poskytovať klientom kvalitné ekonomické služby pre úspešný rozvoj obchodných aktivít. Pri našej práci sa prispôsobujeme dynamickým požiadavkám klientov. Využívame na to inovatívne nástroje, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť efektívnu podporu podnikania našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4714671  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac