Pomocný pracovník v tlačiarenskej spoločnosti!

Arisan, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiac+ odmeny podľa výkonu, preplatené nadčasové hodiny, príspevok na stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Máme pre Teba skvelú pracovnú príležitosť na pozícii pomocného pracovníka výroby pre nášho klienta, tlačiarenskú spoločnosť.

​Náplň práce zahŕňa:

- odoberanie a balenie tovaru

- príprava krabíc na balenie, štítkovanie a ich pokladanie na          palety

- štandardná očista pracoviska a zariadení

- manipulačné práce

- iné pomocné práce podľa pokynov

Na aký balík benefitov sa môžeš tešiť?

- príspevok na stravovanie

- mimoriadne odmeny podľa výkonu

- preplatené nadčasové hodiny, nárok na dovolenku, lekára

- priznané sviatky

- možnosť kariérneho rastu

- práca od pondelka do piatku

- individuálny prístup k zamestnancom

- skvelý kolektív​

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Váš aktuálny životopis.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť

- pracovitosť

Arisan je účtovno-poradenská spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou v Bratislave, Trnave, Trenčíne, Prahe, Plzni, Jihlave.

Našou hlavnou činnosťou je účtovné a daňové poradenstvo, finančná optimalizácia a ekonomicko-obchodné poradenstvo so zameraním na rozvoj podnikania.

Pôsobíme na trhu už 20 rokov a naším hlavným poslaním je poskytovať klientom kvalitné ekonomické služby pre úspešný rozvoj obchodných aktivít. Pri našej práci sa prispôsobujeme dynamickým požiadavkám klientov. Využívame na to inovatívne nástroje, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť efektívnu podporu podnikania našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Jurčiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4611621  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac