Junior účtovník - od 5,50€/hod. v čistom + Bohaté benefity

Arisan, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 5,5 EUR/hod.od 5,50 € netto./ hod., v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš prehľad v účtovníctve a chceš sa v ňom zdokonaľovať v praxi? Hľadáš stabilnú a dlhodobú brigádu, ktorú môžeš skĺbiť so svojim štúdiom, s vyhliadkou na trvalú spoluprácu aj po ukončení školy?

Určite nám daj o sebe vedieť! :)

Nebudeme ťa hádzať do vody bez toho aby si vedel plávať! Namiesto toho ťa budeme sprevádzať na tvojej ceste k odbornosti. Naši skúsení kolegovia ti poskytnú intenzívne zaškolenie a postupne ťa uvedú do sveta účtovníctva. Počítaj s tým, že budeš mať možnosť:

- Účtovať v tíme účtovníkov pod dohľadom skúsenejšieho seniora, čím si buduješ cenné praktické skúsenosti.
- Spolupracovať na príprave daňových priznaní k DPH a daní z príjmu, čím sa naučíš pracovať so zákonnmi.
- Postupne prevziať zodpovednosť za zverené firmy a stať sa ich spoľahlivým správcom.
- Komunikovať s klientmi, audítormi a štátnymi inštitúciami, čím budeš budovať svoje komunikačné schopnosti.

Na všetky nižšie uvedené benefity sa môžeš zaručene tešiť :)

- Stravný lístok v hodnote 7€/deň, a áno, aj pre BRIGÁDNIKOV.
- Po dobrej párty sa ti zíde aj platený sick day.
- Cez skúškové u nás zaručene využiješ aj paltené študijné voľno.
- Na tvoje narodeniny sa teš na narodeninové voľno a darčekové poukážky.
- Príspevok na rekreáciu v hodnote 300€ ročne.
- Športuj a buď aktívny s Multisport kartou.
- Hovoríš anglicky? Nauč sa viac s našou výučbou business angličtiny.
- Využi možnosť čiastočného home-office a flexibilného pracovného času.
- Dáme ti príležitosť kariérne rásť.
- Kompletne ťa zaškolíme a vzdelávať sa ďalej môžeš s našimi internými školeniami.
- Teambuildingy
- Ak poznáš niekoho, kto by sa k nám hodil, odporuč ho a získaš bonus.
- Kávička, koláčiky, ovocie a ďalšie občerstvenie ti spríjemnia pracovné dni.
- Zaručujeme ti príjemné pracovné prostredie v skvelom tíme, ktorý sa na teba už teší! :)

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Váš aktuálny životopis.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o ďalšie vzdelávanie v oblasti účtovníctva

Arisan je účtovno-poradenská spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou v Bratislave, Trnave, Trenčíne, Prahe, Plzni, Jihlave.

Našou hlavnou činnosťou je účtovné a daňové poradenstvo, finančná optimalizácia a ekonomicko-obchodné poradenstvo so zameraním na rozvoj podnikania.

Pôsobíme na trhu už 20 rokov a naším hlavným poslaním je poskytovať klientom kvalitné ekonomické služby pre úspešný rozvoj obchodných aktivít. Pri našej práci sa prispôsobujeme dynamickým požiadavkám klientov. Využívame na to inovatívne nástroje, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť efektívnu podporu podnikania našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4605904  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.