Účtovník s maďarským jazykom

Arios, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti prepravy sídliacu v Dunajskej Strede, hľadáme do tímu na finančné oddelenie skúseného človeka na pozíciu Senior účtovník s plynulou znalosťou maďarského jazyka.

Vašou náplňou práce bude najmä:
- Vedenie podvojného účtovníctva a účtovnej agendy v súlade s platnou legislatívou.
- Založenie objednávky v účtovnom programe SAP (zadávanie nákladových stredísk, dodávateľa).
- Príprava rôznych pravidelných a príležitostných reportov podľa zadania nadriadeného.
- Príprava priznaní k DPH, prípadne jej spracovanie.
- Príprava podkladov pre účtovnú uzávierku (mesačná, kvartálna, ročná), audity.
- Komunikácia s externou účtovnou spoločnosťou v Maďarsku.

- Zázemie a stabilita v silnej medzinárodnej spoločnosti – permanentne rozrastajúca sa spoločnosť.
- Motivujúci systém finančného ohodnotenia.
- Priestor na rast a sebarealizáciu.
- Rôzne teambuildingové aktivity (športový deň, vianočný večierok).
- Veľmi priateľský kolektív.
- Aktívna participácia na nových projektoch spoločnosti.
- Vzdelávací systém (pravidelné školenia prislúchajúce k pracovnej pozícii)

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Váš aktuálny životopis na adresu: [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti prepravy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

-SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru.
- Znalosť podvojného účtovníctva.
- Preukázateľná prax na pozícií účtovníka min.3 roky.
- Užívateľská znalosť balíka MS Office
- Znalosť systému SAP - veľkou výhodou,
- Znalosť maďarského jazyka – na komunikatívnej úrovni.
- Flexibilita, logické a analytické myslenie.
- Komunikatívnosť a pozitívny prístup k riešeniu problémov.
- Odolnosť voči stresu.
- Spoľahlivosť, presnosť, samostatnosť, ochota učiť sa nové veci.
- Schopnosť pracovať vo väčšom tíme (9 kolegýň) v open space.

Spoločnosť Arios s.r.o je privátna investično - obchodná spoločnosť, ktorá dynamicky rozvíja svoju činnosť vo viacerých oblastiach podnikania. Prostredníctvom našich dcérskych spoločností zamestnávame viac ako 500 zamestnancov a profesionálov v oblastiach financií, realít, personalistiky, prevádzkových, distribučných a sociálno-zdravotných služieb. Svoju činnosť realizujeme prostredníctvom našich pobočiek na území Slovenskej a Českej republiky. Našou snahou je vnímať, vyhľadávať a uspokojovať požiadavky existujúcich a nových zákazníkov a prinášať im konkurenčne výhodné riešenia odpovedajúce ich potrebám. Rovnako byť stabilným a vyhľadávaným zamestnávateľom špičkových a motivovaných odborníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2614577  Dátum zverejnenia: 6.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou