Prevádzkový manažér herne

Arios, s.r.o.

Miesto práce
okres Martin, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie bezproblémového chodu zverenej prevádzky,
- školenie nových zamestnancov, riadenie a motivovanie tímu,
- tréning personálu,
- tvorba pracovných zmien a výplatných štruktúr zamestnancov,
- organizácia a vedenie porád,
- tvorba klientskej databázy,
- návrh a organizácia akcií, vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami, spolupráca s marketingovým oddelením,
- nákup tovaru, pravidelná kontrola zásob na danej prevádzke,
- vyplácanie výhier,
- komunikácia s dodávateľmi, reklamnými partnermi a sponzormi,
- cit pre detail a nápadité nové myšlienky na podporu marketingu,
- práca aj v nočných hodinách podľa realizovaných eventov,
- pravidelný reporting generálnemu manažérovi herní

- zaujímavé teambuildingové akcie,
- motivujúci systém finančného ohodnotenia (fix + bonusy)
- služobný telefón, notebook

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu nám neváhajte zaslať Váš aktuálny životopis na: [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Reštaurácie, bary, jedálne,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hazardné hry

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s riadením herne, kasína alebo podobného zariadenia podmienkou,
- časová flexibilita v danom regióne, zodpovednosť, bezúhonnosť,
- výborné organizačné a riadiace schopnosti,
- dynamická osobnosť s vysokým pracovným nasadením,
- zodpovedný prístup k práci,
- prirodzená autorita,
- vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič

Spoločnosť Arios s.r.o je privátna investično - obchodná spoločnosť, ktorá dynamicky rozvíja svoju činnosť vo viacerých oblastiach podnikania. Prostredníctvom našich dcérskych spoločností zamestnávame viac ako 500 zamestnancov a profesionálov v oblastiach financií, realít, personalistiky, prevádzkových, distribučných a sociálno-zdravotných služieb. Svoju činnosť realizujeme prostredníctvom našich pobočiek na území Slovenskej a Českej republiky. Našou snahou je vnímať, vyhľadávať a uspokojovať požiadavky existujúcich a nových zákazníkov a prinášať im konkurenčne výhodné riešenia odpovedajúce ich potrebám. Rovnako byť stabilným a vyhľadávaným zamestnávateľom špičkových a motivovaných odborníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2219533  Dátum zverejnenia: 9.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou