Udržbár pre výrobnú spoločnosť

ARIOS - personálne služby, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravy a výmeny poškodených mechanických a elektrických dielov stroj. zariadení,
- výkon pravidelnej preventívnej údržby pridelených zariadení podľa plánu údržby a ich evidencia,
- zabezpečenie bezporuchovej a spoľahlivej prevádzky pridelených technologických zariadení,
- diagnostizácia a následné odstránenie porúch vzniknutých počas prevádzky,
- spolupráca s externými spol. pri opravách, revíziách a montáži nových strojných zariadení,
- kontrola rozvodov vzduchu, plynu a vody,
- orientácia v technickej dokumentácii (manuály, schémy-mechanické, elektrické),

- možnosť odborného rastu,
- práca pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť,
- zaujímavý bonusový systém ohodnotenia

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis mailom.

Kontaktovať budeme len kandidátov spĺňajúcich zadané požiadavky na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient pôsobí v oblasti strojárenskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- mechanické zručnosti (obrábanie kovov)
- skúsenosti vo výrobnej spoločnosti na podobnej pozícii.
- platná vyhláška - §21.
- znalosť anglického jazyka výhodou.
- ochota pracovať na dve zmeny.

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, č. AA/2010/2494/2466/OISS a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania, č. AA/2011/15693/6756/OPČSSZ

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2416360  Dátum zverejnenia: 7.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou