Vedúci úseku predajne (rôzne úseky) - s možnosťou ubytovania- Bratislava

ARIOS - personálne služby, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou tímu stabilnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je supermarketovým lídrom na trhu?

Preferuješ pohodlnejšie nákupy, čerstvé a kvalitné potraviny a zážitok z nakupovania?

Je pre teba dôležitá istota, pravidelný príjem a priestor pre profesionálny a osobný rast?

Ak hovoríš áno, chceme práve TEBA! Pretože my rozvíjame a vzdelávame svojich odborníkov!

- Detailný prehľad o tovare a sortimente na svojom úseku
- Prehľad o tovare a sortimente na ostatných úsekoch predajne
- Orientácia v sklade tovaru a podieľanie sa na udržiavaní poriadku v sklade
- Dodržiavanie systému uloženia tovaru v sklade a na regáloch
- Dodržiavanie rozloženia tovaru na predajni – systém regálmetrov
- Dopĺňanie tovaru podľa predpísaných regálmetrov a podľa určených pravidiel
- Dokladania tovaru a zabezpečenie dostupnosti tovaru na regáloch
- Udržiavanie cenoviek v aktuálnom stave
- Udržiavanie čistoty na regáloch a pod regálmi
- Príprava návrhov objednávok, ich konzultovanie s vedúcim predajne, príprava podkladov pre pracovníka administratívy
- Inventarizovanie tovaru podľa určeného plánu inventúr

Ponúkame ti:
• Prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Nadštandardné a motivujúce finančné ohodnotenie
• Príplatky za sviatky a nedele nad rámec zákona
• Trvalý pracovný pomer
• Profesionálne úvodné zaškolenie
• Možnosť kariérneho a osobného rastu
• Možnosť zúčastniť sa na dlhodobých rozvojových tréningoch
• Uplatnenie zliav u našich obchodných partnerov
• Časová flexibilita (krátky, dlhý týždeň)

Hľadáme šikovných a skúsených vedúcich pre jednotlivé úseky na predajni (zelenina/ovocie, mliečne oddelenie, food, nonfood, lahôdky a čerstve potraviny) pre nášho stabilného a medzinárodného klienta pôsobiaceho v segmente supermarketu a potravinárstva do lokalít Podunajské Biskupice a Dlhé diely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Stabilný a medzinárodný supermarketový líder na trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
- odborná prax v obchode 2 roky
- flexibilita
- zdravotný preukaz
- pozitívny prístup k práci
- chuť vzdelávať a rozvíjať sa

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, č. AA/2010/2494/2466/OISS a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania, č. AA/2011/15693/6756/OPČSSZ

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2344254  Dátum zverejnenia: 27.11.2015