Fakturant/ka

ARIOS - personálne služby, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, okres Malacky
Termín nástupu
01.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie faktúr a následne vystavenie hromadných faktúr na týždennej báze, kontrola faktúr a kontrola cien
• Kompletná administratíva k projektom – príprava podkladov k fakturácii
• Spracovávanie prijatej posty – triedenie posty
• Riadenie pohľadávok – spolupráca pri vymáhaní pohľadávok
• Iné administratívne cinnosti

• Motivujúce platové podmienky
• Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
• Možnosť profesného rastu v rámci zabehnutej spoločnosti
• Profesijné školenie a hodiny cudzích jazykov
• Firemné akcie

Životopisy zasielajte prosím na uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Firma, ktorá poskytuje logistické služby - skladovanie a zásobovanie materiálom, dodávky dielov v systéme JIT a nákladnú automobilovú dopravu.
V súčasnosti má 220 zamestnancov a patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Znalosť nemeckého jazyka na plynulej úrovni
• Znalosť práce s PC
• Organizačné a komunikačné schopnosti
• Samostatnosť
• Zodpovednosť

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, č. AA/2010/2494/2466/OISS a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania, č. AA/2011/15693/6756/OPČSSZ

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2333748  Dátum zverejnenia: 19.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou