Elektrikár do Nemecka a Švajčiarska

ARIOS - personálne služby, s. r. o.

Nemecko; Švajčiarsko;, Česko, Rakúsko, Švajčiarsko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rôzne elektroinštalačné a elektromontážne práce v závislosti od konkrétnej ponuky zamestnávateľa
-priemyselné/domové inštalácie
-sekanie drážok, ťahanie káblov, zapájanie

Ponúkame:
zmluva s nemeckým/švajčiarským zamestnávateľom na dobu neurčitú
ubytovanie zdarma/ alebo možnosť poskytnutia príspevku na ubytovanie (byt, iné ubytovanie)
výška platu závisí od pracovných skúseností a znalostí nemeckého jazyka

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 20.6.2015

Hľadáme šikovných a skúsených elektrikárov do Nemecka/ Švajčiarska s komunikatívnou úrovňou NJ a praxou.

SVOJE ŽiVOTOPISY V SLOVENSKOM A NEMECKOM JAZYKU ZASIELAJTE NA [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Významný klient pôsobiaci v oblasti elektrotechnického priemyslu v Nemecku a Švajčiarsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

ukončené vzdelanie v odbore alebo prax v odbore
komunikatívna znalosť nemeckého jazyka- PODMIENKA!!
spoľahlivosť, schopnosť samostatne pracovať
vodičský preukaz B a vlastné auto

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, č. AA/2010/2494/2466/OISS a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania, č. AA/2011/15693/6756/OPČSSZ

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2117360  Dátum zverejnenia: 17.7.2015