Výrobný pracovník v Trnave-ubytovanie zabezpečené

ARIOS - personálne služby, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Bytča, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
743 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Trnave hľadáme pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:
- zabezpečovanie bezprostrednej výroby automobilov z hľadiska kvality, množstva a času vo výrobných prevádzkach zvarovňa alebo montáž.
- uskutočňovanie výrobných operácií na svojom pracovnom úseku
- zabezpečovanie čistenia a upratovania svojho pracovného miesta a pracoviska
- podieľa sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
- práca v 3-zmennej prevádzke

- atraktívne finančné ohodnotenie
- 13. plat, odmeny za nápady na zlepšenie
- možnosť ubytovania
- teplá strava, celoročný pitný režim, gastrolístky,
- možnosť prejsť do kmeňového stavu po pol roku
- zvýhodnené stravné
- príspevok na ubytovanie alebo príspevok na dopravu

Bližšie informácie poskytneme na číslach: 0907 713 549. Životopis môžete poslať mailom na [email protected]
Nábory prebiehajú týždenne priamo v Trnave.
Pre uchádzačov mimo lokalitu vieme zabezpečiť ubytovanie už odo dňa príchodu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

- náš klient pôsobí v automobilovom priemysle a patrí k automobilkám, ktoré stabilne dosahujú najlepšie výsledky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovná pozícia pre mužov aj ženy
- základné alebo stredoškolské vzdelanie
- manuálna zručnosť
- motivácia a záujem o trvalé zamestnanie
- vzdelanie v obore a prax v automobilovom priemysle nie je podmienkou

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, č. AA/2010/2494/2466/OISS a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania, č. AA/2011/15693/6756/OPČSSZ

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2099474  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 743 EUR/mesiac