Zvárač MAG do Nemecka

ARIOS - personálne služby, s. r. o.

Oberschwaben a okolie, Prešovský kraj, Košický kraj, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 Eur/netto - v závislosti od skúsenosti a úrovne NJ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pri výrobe a rekonštrukcii zariadení a kovových konštrukcií a ich údržba/oprava
- príprava obrobkov a stavebných dielcov podľa pracovných podkladov, napr. presné narovnávanie dielov a ich následné spájanie bodovými zvarmi
- voľba vhodných zváracích prístrojov, prídavných materiálov a pomôcok podľa zadania pracovnej úlohy a následné vykonanie zváracích prác
- používanie prevažne metódy MAG zváranie kovovou elektródou pri týchto zváracích prácach
- kontrola zvarov, či vyhovujú zadaným požiadavkám

- zmluva s nemeckým zamestnávateľom na dobu neurčitú
- ubytovanie zdarma. Väčšinou ide o 2-lôžkové izby. V prípade, že chce kandidát vlastný byt / iný typ ubytovania, možnosť poskytnutia príspevku na ubytovanie vo výške 300-400€.
- plat podľa tarifu, od 1500€ / mesiac netto. Výška platu závisí od pracovných skúseností a znalostí nemeckého jazyka a je diskutovaná pri telefonickom pohovore s nemeckým zamestnávateľom.
- 35-hodinový pracovný týždeň

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.5.2015

Hľadáme šikovných a skúsených zváračov do Nemecka s komunikatívnou úrovňou NJ a praxou.

Ponúkame:
zmluva s nemeckým zamestnávateľom na dobu neurčitú
ubytovanie zdarma/ alebo možnosť poskytnutia príspevku na ubytovanie (byt, iné ubytovanie) vo výške 300-400€
výška platu závisí od pracovných skúseností a znalostí nemeckého jazyka (min. 1500 EUR/netto)
35-hodinový pracovný týždeň

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Významný klient pôsobiaci v strojárskom priemysle v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- ukončené strojárske vzdelanie, alebo pracovné skúsenosti v tejto oblasti
- dobré znalosti a skúsenosti so zváraním hrubých plechov až do hrúbky 100mm
- platné certifikáty
- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
- spoľahlivosť, schopnosť samostatne pracovať
- VP B a vlastné auto

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, č. AA/2010/2494/2466/OISS a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania, č. AA/2011/15693/6756/OPČSSZ

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2082608  Dátum zverejnenia: 15.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 Eur/netto - v závislosti od skúsenosti a úrovne NJ