Technik

ARIOS - personálne služby, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stanovenie vhodných technických postupov,
- vykonávanie činností spojených s opravou poškodených kovových a gumených alebo betónových komponentov

- 13. plat pri splnení dohodnutých podmienok,
- odborné zaškolenie s certifikátom,
- vernostné - za odpracovaný rok v spoločnosti,
- služobný automobil,
- služobný telefón,
- zaujímavé finančné ohodnotenie

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu nás neváhajte kontaktovať na:
[email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj a aplikáciu náterových hmôt, tmelov a lepidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technik/strojár

Vodičský preukaz

B

- čítanie technických výkresov - nevyhnutnosť,
- prax v montáži - demontáži strojov,
- manuálna zručnosť,
- ovládanie problematiky - protikorózna a protichemická ochrana kovov, otryskávanie - veľkou výhodou,
- znalosti ohľadom čerpadiel, výmenníkov, obrábaní kovov,
- samostatnosť v organizovaní vlastnej práce,
- ochota cestovať v rámci Slovenska,
- komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť,
- vodičský preukaz sk.B - nevyhnutnosť

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, č. AA/2010/2494/2466/OISS a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania, č. AA/2011/15693/6756/OPČSSZ

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1812297  Dátum zverejnenia: 7.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody