Operátor/ka na výrobnej linke - 465 €/brutto (po skúšobnej dobe)

ARIOS - personálne služby, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
423 EUR/mesiac, po skúšobnej dobe 465€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v 3 zmennej prevádzke v stoji
- predpríprava materiálu
- poťahovanie výrobku kožou
- samokontrola výrobkov
- balenie výrobkov

- zvýhodnené závodné stravovanie 0,8€/ jedlo
- semestrálny bonus vyplácaný 2x ročne
- bonusy za lojalitu
- príplatky za prácu na niektorých pozíciách až do výšky 75€
- príspevok na 3. pilier DDP
- dochádzkový bonus 33€/mesačne
- príspevky na cestovné a ubytovanie (nad 90 km)
- základný nástupný plat 423€, po skúšobnej dobe automaticky 465€

Informácie o výberovom konaní

- výberové pohovory sa robia priebežne
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len kandidátov spĺňajúcich požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je dodávateľ kožených komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, č. AA/2010/2494/2466/OISS a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania, č. AA/2011/15693/6756/OPČSSZ

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1719118  Dátum zverejnenia: 22.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 423 EUR/mesiac, po skúšobnej dobe 465€ brutto