Obchodný zástupca/ Reprezentant

ARIOS - personálne služby, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac, + 5% z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia spoločnosti vo vzťahu k zákazníkom v spravovanom regióne
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov a zákazníkov
- následná starostlivosť o nových ako aj dlhodobých klientov spoločnosti
- obchodná administratíva

- auto,
- mobil
- Školenie zadarmo pred nástupom do zamestnania
- Firma v súčasnosti expanduje, možnosť kariérneho rastu.

Životopisy zasielajte prosím na uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou prírodnej vlasovej kozmetiky.
Značka ma milióny zákazníkov v 39 krajinách.
Pôsobí na Slovenskom trhu 4 roky a ma 700 aktívnych zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme osobnostne, dynamického, flexibilného, cieľovo orientovaného kandidáta s veľmi dobrými prezentačnými vlastnosťami, schopnosťou argumentovať a chuťou aktívne sa podieľať na uplatnení značky na trhu.

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, č. AA/2010/2494/2466/OISS a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania, č. AA/2011/15693/6756/OPČSSZ

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1383745  Dátum zverejnenia: 16.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac, + 5% z obratu