Privátný investičný maklér

Arios Investment, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexná starostlivosť o klientov spoločnosti - poradenstvo
- Získavanie nových klientov
- Vedenie obchodných stretnutí
- Uzatváranie zmluvných vzťahov s klientmi
- Prieskum trhu a kreatívne riešenie zadania

- Optimisticky naladený kolektív
- Vlastné pracovné miesto v kancelárii , firemný telefón, firemné akcie - notebook, bonusy pre najlepších a iné výhody
- Kvalitné úvodné zaškolenie
- Priebežný systematický tréning a vzdelávanie
- Automatickú možnosť rýchleho kariérneho postupu po splnení kritérií
- Veľmi reálnu perspektívu postupného zvyšovania príjmu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jsme spoločnosť zaoberajúca sa akviziciami podnikov a developerských projektov. Ciele našej spoločnosti, a teda aj nároky kladené na našich zamestnancov, sú vysoké, a preto im ponúkame celý rad výhod, nadpriemerné finančné ohodnotenie, dbáme na ich kvalifikačný rast prostredníctvom ďalšieho vzdelávania a snažíme sa im vychádzať v ústrety aj v ďalších ohľadoch.
Pokiaľ chcete pracovať v spoločnosti, kde panuje priateľská a otvorená atmosféra, kde nadriadení chcú počuť vaše názory a podporia vás v uplatnení vášho talentu, potom je pre vás táto spoločnosť tou správnou voľbou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1994976  Dátum zverejnenia: 5.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 2000 EUR/mesiac