Picker / práca s NZV, VZV

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): 670
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava tovaru na expedíciu.
Manipulácia s tovarom v sklade.
Práca s NZV, VZV elektirckým a práca so scannerom.
Práca v 3 zmennej prevádzke (6:00 hod. - 14:00 hod., 14:00 hod. - 22:00 hod., 22:00 - 6 :00 hod., týždeň R, týždeň P, týždeň N), víkendy voľné.
Práca vhodná pre mužov - dvíhanie bremien.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je dodávateľ logistických služieb.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

1

veľmi dobrá pozornosť
schopnosť rýchlo sa učiť
pracovné skúsenosti na pozícii skladníka 1 rok a takisto skúsenosti s prácou na NZV, VZV elektrickom 1 rok - PODMIENKOU !!!!
platný preukaz na NZV, VZV elektrický
samostatnosť
pracovitosť
ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu pošlite Váš štrukturovaný životopis na uvedenú e-mailovú adresu. Pre jednoduchší prehľad uveďte prosím, názov pozície.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len kandidátov spĺňajúcich uvedené požiadavky na prácu.

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Rozvojová 2
040 11 Košice
ID: 3006899   Dátum zverejnenia: 20.6.2017