Práca v Českej republike, bezplatné ubytovanie (Operátor strojov a zariadení)

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Kroměříž, Česko, Okres Kroměříž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
121CZK variabilný bonus až do výšky 3000CZK

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výroba a montáž plastových častí pre automobilový priemysel
- práca pri vstrekolisoch, odoberanie výrobkov
- vizuálna kontrola kvality dielov
- vedenie dokumentácie

- ubytovanie zdarma
- zabezpečená teplá závodná strava

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis. Pohovor si môžete dohodnúť aj telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je jedným z hlavných európskych výrobcov vysoko hodnotných súčiastok pre automobilový priemysel, spotrebnú elektroniku a priemyselný trh. Výrobným programom sú plastové výrobky a ich konečná povrchová úprava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zrak
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3001861  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 121CZK variabilný bonus až do výšky 3000CZK