Nenáročná práca v sede - operátor výroby Trnava

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Hlohovec, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,12€/ hodina + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ručná montáž, osádzanie a testovanie dosiek plošných spojov
- práca v 4 zmennej prevádzke (2x ranná zmena, 2 x nočná zmena a 4 dni voľno) - 12-hodinové zmeny
- miesto výkonu práce TRNAVA

- stabilná a dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer
- fyzicky nenáročná práca (nie práca v stoji)
- základná mzda je 3,12€/hodina + príplatky za nočné a poobedné zmeny
- dochádzkový bonus 50€ + výkonnostný bonus do 40€
- nadčasy sa vyplácajú ihneď
- stravné lístky v hodnote 3,38€
- doprava zo smeru Hlohovec je zabezpečená zdarma

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. č: 0907 713 549 alebo si zašlite životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť zameraná na výrobu dosiek plošných spojov pre bielu techniku (napr. práčky, sušičky, umývačky riadu a podobne).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- samostatnos, zodpovednosť a precíznosť
- ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke
- skúsenosti na obdobnej pozícií výhodou, nie podmienkou

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2933118  Dátum zverejnenia: 10.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,12€/ hodina + príplatky a bonusy