Šička, nemusíte vedieť šiť, naučíme vás - práca bez nočných zmien

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500,-€ základná mzda+160,-€ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemôžete pracovať v noci, ste zručný/ná, viete šiť, alebo máte ochotu naučiť sa šiť a chceli by ste pracovať blízko centra Košíc? Zaučíme Vás do šitia. Máme pre Vás prácu v dvojzmennej prevádzke, bez nočných zmien a s voľnými víkend

Nástupný plat brutto je: 500,-€ základná mzda + 60,-€ dochádzkový bonus + 50,- výkonnostný bonus + 50,-€ príplatok za šitie

Náplň práce:
- šitie poťahov na opierky hláv do automobilov podľa štandardného pracovného postupu.
- vizuálna kontrola materiálu a ušitých kusov podľa štandardného pracovného postupu.
- vykonávanie rôznych pracovných operácií na pridelenom pracovisku.

- veľmi motivujúci bonusový systém (rôzne špeciálne príplatky v závislosti od druhu vykonávanej práce.......)
- víkendy voľné.
- práca na dve zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
ochota naučiť sa šiť na šijacom stroji
pracovitosť
ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2886831  Dátum zverejnenia: 20.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500,-€ základná mzda+160,-€ bonusy