Chceš si slušne zarobiť a nepracovať na linke? Pošli svoj životopis- výrobný pracovník Trnava-doprava zabezpečená

  • Miesto práce: Trnavský kraj, Galanta, Trnava, Nitriansky kraj, Nitra, Nové Zámky, Šaľa
  • Ponúkaný plat (brutto): 3,81€/ hodina + príplatky a bonusy
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • cieľom práce je fixácia kože a koženky na plastové výlisky
  • kontrola hotových výrobkov
  • práca v stoji v 3 zmennej prevádzke
  • práca vhodná pre mužov aj ženy

Iné výhody

  • stabilná a dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • príplatky za poobednú a nočnú zmenu
  • príplatky za nadčasy
  • mimoriadne prémie
  • výkonnostný a dochádzkový bonus vo výške 120€
  • zabezpečená doprava (trasa Nové Zámky, Tvrdošovce, Jatov,Trnovec nad Váhom,Šoporňa,Šala,Šintava,Sereď a Trnava)
  • 13. plat
  • stravné lístky v hodnote 4€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zameraná na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

  • dobrý zdravotný stav
  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
  • skúsenosti na obdobnej pozícií výhodou, nie podmienkou

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. č: 0907 713 549 alebo si zašlite životopis na novakova@arios-hr.sk

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Nováková
Tel.: 0907 713 549
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis