Operátor výroby / obsluha lisov, nástup ihneď - ubytovanie Zadarmo!

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Medzilaborce, Prešov, Sabinov, Stropkov, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Trebišov
  • Ponúkaný plat (brutto): od 650,-€ netto a vyššie
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí by boli ochotní vycestovať za prácou na stredné slovensko - Dolné Vestenice (20 km od Prievidze). Sú tam voľné pracovné pozície pre mužov a pre páry (aj ubytovanie je tomu prispôsobené). Ubytovanie je zabezpečené zadarmo.

Náplň práce:
  • obsluha vstrekolisov
  • opracovanie výrobkov
  • označenie výrobkov
  • balenie

Iné výhody

  • ubytovanie zabezpečené ZADARMO!!!!!!! (ubytovňa sa nachádza v tesnej blízkosti závodu - ušetríte na dochádzaní do práce)
  • stravovanie zabezpečené formou výdaja teplej stravy na každej zmene za 0,79 € /1 stravná jednotka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a spracovaním technickej gumy.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

  • dobrá manuálna zručnosť
  • ochota pracovať na 3 zmeny (7,5 hod. zmeny, 2 dni R, 2 dni P, 2 dni N, po štyroch odpracovaných týždňoch 4 dni nepretržitého voľna)
  • ochota pracovať s gumovými výrobkami (silné ekzémy a alergie - zdravotné obmedzenie)
  • prax v gumárenskom odbore nie je podmienkou

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

V prípade záujmu o tú prácu nám pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Následne vybraných kandidátov budeme volať na pohovor.

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Panyková
Tel.: 0915 829 339
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis