Výborná pracovná ponuka - operátor výroby v potravinárskom priemysle - Nové mesto nad Váhom (zálohy, príplatky, bonusy, stravné lístky, 13.plat)

  • Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • náplňou práce je obsluha stroja na výrobu plastových tácok na potraviny
  • kontrola hotových výrobkov a ich balenie
  • zodpovednosť za správne vyplnenie etikiet a označovanie
  • práca v stoji v 4 zmennej prevádzke (12 hodinové zmeny)
  • práca vhodná pre mužov aj ženy

Iné výhody

  • stabilná a dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (500€ - základ)
  • prémie do výšky 150€ (pohyblivá zložka)
  • dochádzkový bonus 80€
  • všetky nadčasy preplácané s nadčasovým príplatkom
  • 13. plat
  • stravné lístky v hodnote 6€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba plastových obalov pre potravinársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

  • ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke
  • skúsenosti na obdobnej pozícií výhodou, nie podmienkou
  • manuálna zručnosť
  • zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava