Hľadáme technikov do Nitry, prax nie je nutná !(elektrotechnický priemysel)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Ponúkaný plat (brutto): 681
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca podľa pokynov nadriadeného
  • 8 hodinové zmeny
  • zabezpečenie nepretržitého chodu strojov a výrobných liniek
  • udržiavanie strojov a liniek v požadovanej kvalite a výkone
  • nastavenie osádzacích strojov podľa výrobných modelov
  • sledovanie požadovaných ukazovateĺov stavu výrobných zariadení a návrh potrebných protiopatrení
  • spolupúráca pri riešení kvalitových protiopatrení
  • pravidelná plánovaná kolibrácia osádzacích automatov
  • návrhy na zlepšenia procesov, opráv a efektivity výrobných zariadení

Iné výhody

  • stabilná práca
  • príjemné prostredie
  • dynamický kolektív
  • dochádzkový bonus pri 100% dochádzke 100 €
  • doprava zabezpečená z LV , NZ, HC

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca ako výrobca elektroniky

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

  • podmienkou je §21 !
  • technické vzdelanie, zručnosť

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Informácie o výberovom konaní

životopis zašlite na adresu: zelenkova@arios-hr.sk

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava
ID: 2697672   Dátum zverejnenia: 21.9.2016