Administratívny pracovník v špedičnej spoločnosti

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Michalovce, okres Michalovce
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V prípade, že okrem slovenského jazyka ovládate ešte aspoň jeden svetový jazyk na komunikatívnej úrovni a nebojíte sa aktívne komunikovať v tomto jazyku cez telefón, máte obchodnícke črevo a hľadáte si dynamickú prácu s možnosťou odborného a kariérneho rastu tak hľadáme práve Vás. Nemusíte mať prax v oblasti špedície, zaučia Vás.

Na starosti budete mať:
- komunikáciu s dopravnými spoločnosťami
- bezproblémové zabezpečenie prepráv
- administratívne práce spojené so zabezpečením medzinárodnej prepravy.
- aktívne vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov

- zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti práce a dosiahnutým výsledkom
- 13. plat
- pravidelné teambuildingové akcie
- motivujúce individuálne odmeny
- možnosť odreagovania sa vo Fun room-e

V prípade záujmu pošlite Váš motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov spĺňajúcich zadané požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí 10 rokov na trhu a jej hlavnou činnosťou je poskytovanie logistických a špedičných riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti z prostredia doprava/logistika – výhodou
- ochota tvrdo pracovať na sebe, ochota učiť sa
- obchodné zručnosti, cit pre obchod
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť samostatne riešiť jednotlivé obchodné prípady
- zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť
- Slovenský jazyk – aktívne PODMIENKOU!!!!!!!, Maďarský jazyk – aktívne veľkou VÝHODOU, znalosť aspoň jedného svetového jazyka – aktívne PODMIENKOU!!!!!!!.
- schopnosť koordinácie, organizácie a plánovania prepravy
- assertivita, zdravá agressivita, odolnosť voči stresu
- silná orientácia na zákazníka a výsledky, schopnosť budovania dobrých vzťahov so zákzaníkmi
- teamový hráč

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2665233  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou