Operátor/ka stroja - jednoduchá práca v Novom Meste nad Váhom s dopravou z okolia zdarma!

ARIOS - human resources s. r. o.

Trenčiansky kraj, okres Turčianske Teplice, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha priradeného výrobneho stroja podľa inštrukcie
- kontrola kvality výrobkov
- balenie a označovanie výrobkov
- dodržiavanie výrobných postupov
- 3-zmenná prevádzka
- 8 hodinové zmeny
- čistenie pracoviska

- dlhodobá a stabilná práca
- možnosť nadčasov
- doprava z okolia Trenčín, Dubnica nad Váhom, Piešťany ZADARMO!
- práca aj pre dôchodcov a brigádnikov nad 18 rokov
- možnosť získania bezplatného potravinárskeho preukazu
- dochádzkový bonus, prémie a odmeny
- stravné lístky v hodnote 4 €
- 17 € za každú odpracovanú sobotu alebo nedeľu
- možnosť kariérneho rastu

Vaše životopisy posielajte na adresu: [email protected] alebo nás telefonicky kontaktujte.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Nadnárodná zahraničná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou plastových obalov pre potravinársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2665026  Dátum zverejnenia: 15.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 750