Stolár

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
okres Trebišov
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, manuálne zručných ľudí do drevárskej výroby do Kráľovského Chlmca. Máš skúsenosti s výrobou nábytku? Si z okolia Kráľovského Chlmca? Tak hľadáme práve teba.

Budeš mať na starosti:
• Čítanie technických výkresov, zobrazovanie a označovanie materiálu na výkresoch.
• Zhotovovanie nábytkárskych, stavebno-stolárskych a ďalších výrobkov z dreva.
• Hodnotenie a kontrolovanie kvality vyrobených výrobkov a dielcov.
• Dodržiavanie a uplatňovanie pracovných a technologických postupov výroby, montáže.

V prípade záujmu o túto prácu nám pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Následne budeme telefonicky kontaktovať uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Našim klientom, je spoločnosť zaoberajúca výrobou nábytku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Skúsenosti s prácou v drevárskej výrobe
• Schopnosť čítania technických výkresov
• Manuálna zručnosť
• Dôslednosť, precíznosť

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2627620  Dátum zverejnenia: 12.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou