Montážny pracovník - ozvite sa už zajtra, neodkladajte na neskôr

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): 3€/hod.
  • Termín nástupu: 02.02.2017
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba technických výliskov
montovanie plastových komponentov
skúsenosť s pajkovaním výhodou- nie je podmienkou
práca na tri zmeny(podľa zaradenia na pozíciu)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient vyrába technické výlisky a montované výrobky najvyššieho štandardu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť
schopnosť pracovať na tri zmeny

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Pracuje sa na jedno až troj zmennej prevádzke, podľa zaradenia na linke.
Nástup je podmienený školením, na ktorom sa musia zúčastniť vybraní kandidáti. Školenie sa bude konať 3.2.2017, pohovory 2.2.2017
Bližšie info na pohovore.
V prípade záujmu neváhajte a pošlite svoj životopis čím skôr, alebo nás kontaktuje telefonicky

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Rozvojová 2
040 11 Košice
ID: 2559101   Dátum zverejnenia: 1.2.2017