Kontrola a montáž malých výliskov v Novom Meste nad Váhom - dlhodobá brigáda

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 - 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Novom Meste nad Váhom hľadáme manuálne zručných, zodpovedných a flexibilných brigádnikov, ochotných pracovať aj cez víkend. Ide o dlhodobú brigádu v automobilovom priemysle. Vašou náplňou práce bude odoberanie výliskov zo stroja, základné posúdenie kvality výliskov, ukladanie výliskov do obalov a označovanie obalových listov, a montáž rôznych komponentov. Do všetkého Vás vopred zaškolíme!

- dlhodobá brigáda
- vhodná pre študentov a absolventov
- firemný autobus z Trenčína
- možnosť získanie praxe
- dobré platové podmienky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca ako 3. najväčší globálny automotive dodávateľ na svete, ktorá sídli v Novom Meste nad Váhom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- min. 18 rokov
- dobrý zrak
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- chuť pracovať a učiť sa
- manuálna zručnosť

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2514016  Dátum zverejnenia: 26.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 - 4