Retušér analytik na oddelení kvalita - Trnavská automobilka

  • Miesto práce: Automobilová ulica 1, 919 26 TRNAVA, Trnavský kraj, Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): 750€ až 959€/brutto
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Odstraňovať zistené nedostatky na vozidlách - chyby lakovne, jednoduchšie chyby zvarovne, chyby mechaniky a elektriky.
o Opravovať vymeniteľné diely
o Schvaľovať kvalitu vykonaných opráv
o Realizovať analýzu nedostatkov na hotovom vozidle v rozsahu svojej odbornosti
o Školiť nových retušérov - analytikov
o Navrhovať zlepšenia pracovných štandardov retuše
o Podieľať sa na príprave pracovných štandardov
o Dodržiavať princípy Systému výroby PSA, predpisov BOZP, požiarnej ochrany a noriem v oblasti životného prostredia ako aj externých a interných noriem
o Udržiavať čistotu a poriadok na pracovisku i mimo neho a kontrolovať aj dodržiavanie u svojich spolupracovníkov
o Osobne sa angažovať pri zavádzaní zlepšovacích návrhov do praxe a snažiť sa o neustále zlepšovanie výkonnosti svojho tímu

Iné výhody

• atraktívne finančné ohodnotenie (750€ brutto základ + príplatky za nočné zmeny 60€ až 120€ + po zaškolení : 59€ individuálna prémia a 30€ kolektívna prémia)
• 13. plat, odmeny za nápady na zlepšenie
• možnosť ubytovania
• teplá strava, celoročný pitný režim
• možnosť prejsť do kmeňového stavu po pol roku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

- náš klient pôsobí v automobilovom priemysle a patrí k automobilkám, ktoré stabilne dosahujú najlepšie výsledky

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

  • SŠ vzdelanie technického smeru
  • vodičský preukaz skupiny B
  • platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21 vyhlášky č. 508/2009 Z.Z výhodou - platí pri retušérovi elektriky
  • skúsenosti s diagnostikou a opravovaním vozidiel po mechanickej, elektrickej alebo estetickej stránky výhodou
  • spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Životopis môžete poslať mailom na kolesikova@arios-hr.sk alebo nás kontaktujte na Facebooku: https://www.facebook.com/ARIOS-HR-335673243114724/
Nábory prebiehajú týždenne priamo v TRNAVE.
Pre uchádzačov mimo lokalitu vieme zabezpečiť ubytovanie už odo dňa príchodu.
Pre nástup do práce bude potrebná zdravotná dokumentácia alebo výpis zo zdravotnej karty!

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Kolesíková
Tel.: 0948 592 688
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2509246   Dátum zverejnenia: 28.9.2016