Vieš opraviť auto? Zarábaj ako Retušér/analytik na oddelení kvality

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 146 - 1 264 EUR/mesiac959€ brutto základ + príplatky za nočné zmeny 60€ až 120€ + individuálna prémia do 185€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Odstraňovať zistené nedostatky na vozidlách - chyby lakovne, jednoduchšie chyby zvarovne, chyby mechaniky a elektriky.
o Opravovať vymeniteľné diely
o Schvaľovať kvalitu vykonaných opráv
o Realizovať analýzu nedostatkov na hotovom vozidle v rozsahu svojej odbornosti
o Školiť nových retušérov - analytikov
o Navrhovať zlepšenia pracovných štandardov retuše
o Podieľať sa na príprave pracovných štandardov
o Dodržiavať princípy výroby, predpisov BOZP, požiarnej ochrany a noriem v oblasti životného prostredia ako aj externých a interných noriem
o Udržiavať čistotu a poriadok na pracovisku i mimo neho a kontrolovať aj dodržiavanie u svojich spolupracovníkov
o Osobne sa angažovať pri zavádzaní zlepšovacích návrhov do praxe a snažiť sa o neustále zlepšovanie výkonnosti svojho tímu

• atraktívne finančné ohodnotenie (959€ brutto základ + príplatky za nočné zmeny 60€ až 120€ + individuálna prémia do 185€)
• možnosť práce aj vo víkendovom režime (sobota-nedeľa alebo piatok-sobota-nedeľa)
• 13. plat, odmeny za nápady na zlepšenie
• možnosť ubytovania
• dotované stravovanie za 0,90€, celoročný pitný režim
• možnosť prejsť do kmeňového stavu

Životopis môžete poslať mailom na [email protected] alebo [email protected] alebo nás kontaktujte na Facebooku: https://www.facebook.com/ARIOS-HR-335673243114724/
Nábory prebiehajú týždenne priamo v TRNAVE.
Pre uchádzačov mimo lokalitu vieme zabezpečiť ubytovanie už odo dňa príchodu.
Pre nástup do práce bude potrebná zdravotná dokumentácia alebo výpis zo zdravotnej karty!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

- náš klient pôsobí v automobilovom priemysle a patrí k automobilkám, ktoré stabilne dosahujú najlepšie výsledky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- SŠ vzdelanie technického smeru
- vodičský preukaz skupiny B
- platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21 vyhlášky č. 508/2009 Z.Z výhodou - platí pri retušérovi elektriky
- skúsenosti s diagnostikou a opravovaním vozidiel po mechanickej, elektrickej alebo estetickej stránky výhodou
- spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2509246  Dátum zverejnenia: 14.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 146 - 1 264 EUR/mesiac959€ brutto základ + príplatky za nočné zmeny 60€ až 120€ + individuálna prémia do 185€