Zvárač CO2 /zámočník

  • Miesto práce: Dunajská Streda, Senec, Trnavský kraj, Galanta, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Lučenec, Rimavská Sobota
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 10.10.2016
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zváranie ocelových konštrukcií
  • zámočnícke práce
  • miesto výkonu práce: Dunajská Streda

Iné výhody

  • pracovný odev
  • príspevok na cestovanie
  • ubytovanie zadarmo

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naša partnerská firma je úspešná nadnárodná spoločnosť v oblasti strojárenskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

3

  • čítanie technických výkresov
  • skúsenosti ako zámočník a zvárač
  • samostatné zváranie podla techn. dokumentácií
  • základný zváračský preukaz ZM1 alebo certifikát

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

V prípade záujmu poslať životopis mailom na : nagyova@arios-hr.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2506851   Dátum zverejnenia: 28.9.2016