Zvárač CO2- 1720 EUR na živnosť + ubytovanie

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
10.6.2019
8,60 eur/h., príspevok na ubytovanie/ dopravu max. 100 eur/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie s co2 podla metódy 135,136,138
- zámočnícke práce
- miesto výkonu práce: Dunajská Streda

- ubytovanie zabezpečené a dotované
- stabilna práca
- možnosť nadčasov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám Váš životopis na [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naša partnerská firma je úspešná nadnárodná spoločnosť v oblasti strojárenskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

2

- čítanie technických výkresov
- skúsenosti ako zámočník a zvárač
- platný alebo prepadnutý certifikát 135,136 a 138

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2506851  Dátum zverejnenia: 24.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8,60 eur/h., príspevok na ubytovanie/ dopravu max. 100 eur/mesačne