Hľadáme operátorov strojov do pekárenskej výroby do Prahy

ARIOS - human resources s. r. o.

Košický kraj, okres Bardejov, okres Poprad, okres Prešov, okres Stropkov, okres Vranov nad Topľou, Košice, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Trebišov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
18.000,- ČK brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si manuálne zručný? Ponúkame ti STABILNÚ prácu v pekárenskej výrobe v Prahe s nástupom do práce ihneď. Práca je vhodná aj pre páry, ale nie je možnosť práce na rovnakej zmene. Príjemé pracovné prostredie. Ubytovanie je zabezpečené na ubytovni, neskôr v bytoch. Pracuje sa na 12 hodinové zmeny. Nepožadujeme skúsenosti.

• Možnosť vykonávania práce nadčas
• Ubytovanie zabezpečené v Prahe na ubytovni za 150,- KČ / 1 deň

V prípade, že Vás zaujala táto pracovná ponuka pošlite svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.

Vyhradzujeme si právo odpovedať len kandidátom, ktorí spĺňajú zadané požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Expandujúca potravinárska spoločnost.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dobrá manuálna zručnosť
• Ochota pracovať na zmeny
• Ochota pracovať v stoji

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2487054  Dátum zverejnenia: 25.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18.000,- ČK brutto