Koordinátor vo výrobe pre automobilový priemysel v Trnave!

  • Miesto práce: Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom
  • Ponúkaný plat (brutto): 823 - 1043 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Trnave hľadáme pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:
  • riadenie a školenie tímu operátorov
  • ovládanie všetkých postov svojho modulu, v prípade ťažkostí napomáha operátorom
  • zabezpečuje ergo-rotáciu operátorov
  • vykonávanie obhliadok na zverenom úseku
  • kontrolavanie dodržiavania pracovných štandardov a BOZP
  • riešenie problémov na pracovisku
  • 60 až 70% práca na linke
  • v prípade neprítomnosti zastupuje nadriadeného

Iné výhody

práca na hlavný pracovný pomer
  • atraktívne finančné ohodnotenie
  • 13. plat, odmeny a iné benefity
  • po mesiaci individuálna prémia (65eur/mesiac) a kolektívna prémia (35eur/mesiac) + nočné príplatky 60-120eur/mesiac
  • možnosť ubytovania ZDARMA počas prvého mesiaca
  • bezproblémové autobusové spoje na zmeny
  • teplá strava, celoročný pitný režim
  • možnosť prejsť do kmeňového stavu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient pôsobí v automobilovom priemysle a patrí k automobilkám, ktoré stabilne dosahujú najlepšie výsledky

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Požadovaná prax

1

  • skúsenosť s riadením menšieho počtu ľudí
  • operatívne riešenie vzniknutých problémov
  • analytické a technické myslenie
  • schopnosť zapamätať a odovzdať informácie
  • skúsenosti 1 rok vo výrobnom procese
  • trpezlivosť, spoľahlivosť, flexibilita
  • samostatnosť
  • tímová práca

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Životopis môžete poslať mailom na kolesikova@arios-hr.sk alebo nás kontaktujte na Facebooku: https://www.facebook.com/ARIOS-HR-335673243114724/
Nábory prebiehajú týždenne priamo v TRNAVE.
Pre uchádzačov mimo lokalitu vieme zabezpečiť ubytovanie už odo dňa príchodu.
Pre nástup do práce bude potrebná zdravotná dokumentácia alebo výpis zo zdravotnej karty!

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2463245   Dátum zverejnenia: 28.9.2016